Pučko otvoreno učilište
Velika Gorica

Kontakt

Radno vrijeme blagajne i info pulta:

  • ponedjeljak - petak: 08:00 - 21:00
  • subota i nedjelja: 16:00 - 21:00 

 

blagajna, centrala

Info pult

tel. 01 6259 800
fax. 01 6259 888
e-mail: info@pouvg.hr

ravnateljica

Barbara Grđan Odrčić

tel. 01 6259 802
fax. 01 6259 888
e-mail: ravnatelj@pouvg.hr

administrativna tajnica

Ankica Šafran

tel. 01 6259 801
fax. 01 6259 888
e-mail: tajnistvo@pouvg.hr

pravna služba i tajnica Učilišta

Tea Mrzljak Berišić

tel. 01 6259 807
fax.01 6259 888
e-mail: tea.mrzljak@pouvg.hr

v.d. voditelj računovodstva

Josip Kolarec

tel. 01 6259 803
fax. 01 6259 888
e-mail: financije@pouvg.hr

računovodstveni referenti

Mihaela Anić
Josip Tominčić

tel. 01 6259 804
tel. 01 6259 817
fax. 01 6259 888
e-mail: racunovodstvo@pouvg.hr

v.d. voditeljica Odjela za obrazovanje

Ana Galac

tel. 01 6259 806
fax. 01 6259 888
e-mail: obrazovanje@pouvg.hr
jezici@pouvg.hr

voditelj Odjela za kulturu

Ivan Rak

tel. 01 6259 810
fax. 01 6259 818
e-mail: ivan.rak@pouvg.hr

umjetnička voditeljica vlastite produkcije GK - Scena "Gorica"

Ines Bojanić

tel. 01 6259 816
e-mail: kazaliste@pouvg.hr

prodaja predstava vlastite produkcije

Kristina Rašeta

tel. 01 6259 809
mob. 099 273 9970
email: scenagorica.prodaja@gmail.com

voditelj kazališne djelatnosti

Velimir Džaković

tel: 01 6259 825
e-mail: velimir@pouvg.hr

voditelj Galerije Galženica

Klaudio Štefančić

tel. 01 6221 122
fax. 01 6226 740
e-mail: galzenica@gmail.com

voditelj izdavačke djelatnosti

Miljenko Muršić

tel. 01 6259 819
fax. 01 6259 818
e-mail: miljenko.mursic@zg.t-com.hr

voditeljica glazbene djelatnosti

Snježana Špehar

tel. 01 6221 122
fax. 01 6226 740
e-mail: snjezana@pouvg.hr

voditeljica kina i organizatorica predavanja

Vesna Gjurković

tel. 01 6259 812
fax. 01 6259 818
e-mail: vesna@pouvg.hr

voditelj tehničke službe

Tomislav Kotrla

tel. 01 6259 815
fax. 01 6259 888
e-mail: tehnika1@pouvg.hr

administratorica Odjela za kulturu

Sanja Borković

tel. 01 6259 811
fax. 01 6259 818
e-mail: kultura@pouvg.hr

administratorica Galerije Galženica i Odjela za obrazovanje

Mirjana Pukanić

tel. 01 6259 806
fax. 01 6259 888
e-mail: mirjana@pouvg.hr

voditeljica promidžbe i marketinga

Anita Pišković

tel. 01 6259 814
fax. 01 6259 888
e-mail: marketing@pouvg.hr

grafička urednica

Marinela Žinić Ačkar

tel. 01 6259 824
e-mail: marinela@pouvg.hr

grafički urednik

Tomislav Haraminčić

tel. 01 6259 808
e-mail: tomislav@pouvg.hr

urednica novina Gorica.hr

Mirjana Marković

tel. 01 6259 808
e-mail: urednik@pouvg.hr

KAKO DO NAS

Pučko otvoreno učilište Velika Gorica nalazi se na adresi Zagrebačka 37, u samom središtu grada kraj Parka dr. Franje Tuđmana. Zgrada POUVG se nalazi na glavnoj prometnici iz smjera Siska prema Zagrebu, a nedaleko od zgrade na toj prometnici je autobusna stanica javnog gradskog prijevoza. 

Dom kulture Galženica nalazi se na adresi Trg Stjepana Radića 5, na istoimenom trgu. Zgrada se nalazi na glavnoj prometnici iz smjera Zagreba prema Sisku, a nedaleko od zgrade na toj prometnici je autobusna stanica javnog gradskog prijevoza. 

Lokacije su na karti označene crvenom oznakom.